Ar & Ge

Fosfat MCP-22.7-DCP-18, Yem katkı maddeleri ve Premiks ürünlerimiz, Sahip olduğumuz GMP+, ISO ve HACCP gibi birçok kalite sertifika standartlarına uygun olarak üretmekteyiz. Ham madde ve son ürünlerin kalite kontrolünü fabrikamız bünyesinde bulunan ve yüksek teknolojiye sahip ekipmanlar ile donanımlı laboratuvarımızda (UV-VIS Spektrofotometre , HPLC , AAS, İyon Kromotografi cihazları kullanılarak) gerçekleştirmekteyiz.

BAFFEED Dünyada Fosfat,Yem Katkı Maddeleri ve Premiks’i aynı çatı altında Üreten Tek Şirkettir.

Sertifikalarımız

Fosfat ürünleri ( MCP 22,7 – DCP 18- DCP GR 18-MDCP 21,8 ) Konsantreler (Kanatlı ve Ruminant ) Katkı maddeleri ( Greenmos- Greenyeast-viktosal-keytox)

Ensturimantal Analiz

UV-VIS Spektrofotometre , HPLC , AAS, İyon Kromotografi cihazları kullanılarak kromotogri yöntemi esasına dayalı analiz işlemleri yapılmaktadır.

Gravimetrik &Volumetrik analiz

Kalsiyum , Ph , Nem analizleri yapılmaktadır.

Kromotografik Yöntemler

Sabit Faz , hareketli faz ve karışımda yer alan maddeler arasındaki etkileşim esasına dayandırılarak yapılan analizlerdir.HPLC AAS , UV-VIS Spektrofotometresi ve iyon seçici elektrot yöntemi kullanılmaktadır.

HPLC ve AAS Kromotografik Yöntem

HPLC Sisteminde Vitamin ,Toksin , Aminoasit analizleri ve AAS Sisteminde ise Ağır metal ve Mineral analizleri yapılmaktadır.

BAFFEED Laboratuvar

BAFFEED Alanında Türkiye’nin En Başarılı Ar-Ge Departmanına ve Laboratuvarına Sahiptir.