Hakkımızda

Kökleri 1996 yılına kadar uzanan BAFFEED, 2011 Yılında kurulmuş olup 2013 yılında üretime başlamıştır. Genel merkezi Konya’da olup fabrikamız ise Adana Yumurtalık Serbest Bölgesinde faaliyet göstermektedir. Fabrikamızda Müşterilerimizin ihtiyacına bağlı formüller ve Kendi ürettiğimiz Monakalsiyum (MCP 22,7% Granular) ve Dikalsiyum Fosfat (DCP 18,0% Granular, Powder), Buzağı Maması, Salmonella Önleyici, Asitleştirici, Toksin bağlayıcı, Enzim, Canlı Maya, Glukan, Mannan, Protein, Amino asit, antioksidan, Vitamin ve Mineral içerikli yem katkı maddeleri ve Premiks ürünlerini Sahip olduğumuz GMP+, ISO ve HACCP gibi birçok kalite sertifika standartlarına uygun olarak üretmekteyiz. ham madde ve son ürünlerin kalite kontrolünü fabrikamız bünyesinde bulunan ve yüksek teknolojiye sahip ekipmanlar ile donanımlı laboratuvarımızda (UV-VIS Spektrofotometre , HPLC , AAS, İyon Kromotografi cihazları kullanılarak) gerçekleştirmekteyiz.

Vizyonumuz

“Sektörde, Dünya’nın en iyi Yem katkı, Premiks ve Fosfat Üreticilerinden biri olmak.

Hizmet ve ürün kalitesiyle, Ruminant ve Kanatlı hayvan üreticilerinin birinci tercihi olarak sürekliliği sağlamak ve  Ülkemizde ve Dünya’da eğitime, sağlığa, çevreye ve tarihi değerlere sahip çıkarak daha sürdürülebilir bir çevre bilincinin oluşmasına katkıda bulunmak.

Misyonumuz

Geçmişte olduğu gibi Gelecekte de başarılı olmak için tutarlı ve öngörülebilir bir üretimin şart olduğunu düşünüyoruz. Bu konuda elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Odak noktamız, sizin işinizde sürdürülebilir olan özelliklerdir. Şirket kültürümüz, güven, açık fikirlilik ve farklılıklar üzerine kurulmuştur.

Kurumsal sorumluluğu temel işimize entegre ederek ve uzmanlık alanımızda gösterdiğimiz faaliyet ile Tecrübemizi toplumların yararına sunmak için sistematik olarak çalışırız.

BAFFEED Yönetim Kurulu

Hasan Hüseyin KOMSUOGLU

Vice President

Lokman ÖZTURHAN

CEO

Mehmet URAN

Vice President

Odak noktamız, sizin işinizde sürdürülebilir olan özelliklerdir. Şirket kültürümüz, güven, açık fikirlilik ve farklılıklar üzerine kurulmuştur.

10.Kuruluş Yıl Dönümü​

Her yıl daha da büyüyerek sektörün öncü firmalarından biri olmamızı sizlerin katkılarına borçluyuz.

2021 Yılında Şirketimizin 10.yıl Dönümü Heyecanını Bugünlere Gelmemizi sağlayan; Profesyonel Çalışanlarımız ve Siz Değerli Müşterilerimizin Kıymetli Katkıları ile Kutladık…