GreenMix

Premikslerimiz, Ruminant ve Kanatlı (Broiler ve Layer) Hayvanlarınız için sahip olduğu zengin Vitamin, Mineral, Salmonella Önleyici, Asitleştirici, Toksin bağlayıcı, Enzim, Canlı Maya, Amino asit ve antioksidan içeriği ile dengeli kaliteli besinler sağlamak üzere tasarlanmıştır.

GreenMix Nedir?

Greenmix Çiftlik ve kanatlı hayvanlarınız için dengeli kaliteli besinler sağlamak üzere hazırlanmış Premikslerdir.

AZALTILMIŞ


tıbbi maliyet

GELİŞMİŞ


sindirim rahatlığı

ARTIRILMIŞ


üretim verimliliği

DENGELENMİŞ


besin alımı

Ürün İçeriği

greenmix-ürün-içeriği

Mineral,Vitamin,Toksin Bağlayıcı,Asitleştirici,Büyütme faktörü,Enzim,Canlı Maya,Ve daha fazlası..

GrennMix; İçerdiği Vitamin,Mineral,Amino asitler ile Hayvanların ihtiyaç duyduğu Besin Maddelerinin karşılanmasını sağlamak içerisindeki Toksin bağlayıcı yemlerdeki toksinlerin etkisinin atılmasını sağlar.Canlı Maya organik büyütme faktörü ve Enzimler besin maddelerinin parçalanmasını sağlar ve emilimini artırır.

premix-production-capacity

Değerler müşteri gereksinimlerine göre değişiklik gösterebilir.

Dengeli vitamin ve mineral bileşimi ile bağışıklık sistemini destekler ve vücudun direncini arttırır.

İyileştirilmiş (Artar), besin sindirilebilirliği ve gelişmiş sağlık kontrolü, daha iyi yem dönüşümü, büyüme ve performans.

greenyeast-tavuk-baffeed
greenyeast-bud-baffeed

Vitamin ve iz mineral eksikliklerini önler, yemin sindirilebilirliğini, doğurganlığı, yumurta ve et kalitesini iyileştirir.

greenyeast-cow-baffeed
greenmix-et-baffeed-1

Optimum rumen fonksiyonu için gerekli çevre ortamını sağlar, mikrobiyal protein sentezini, lif sindirimini artırır ve ortam pH’ı dengede tutar.

Kullanım:

BAFFEED, ihtiyaçlarınıza ve bölgesel olarak kullandığınız ham maddelere göre her türlü premiks ve konsantreleri formüle edebilir.

GreenMix

GreenMix is our product for premixes and concentrates, it is a premixture prepared to provide balanced quality nutrients for your animals. Prevent vitamin and trace element deficiencies, improve feed digestibility, fertility, and egg and meat quality. Maintain optimal rumen function, microbial protein synthesis, and increase fiber digestion, and pH control. ( #GMP+ Certificate )

Diğer Ürünler