BalanceMilk

Buzağı Maması | Süt İkame Yemi | BalanceMilk, Yüksek kalitede peynir altı suyu ile yağsız süt tozundan üretilmiş optimum kaliteye sahip bir buzağı mamasıdır.

BalanceMilk Nedir?

Mutlu ve Sağlıklı Buzağılar

Buzağıların besin maddesi olan sütün, bir süt ikame yemi ile değiştirilirken buzağıların ihtiyaç duyduğu spesifik besinsel ihtiyaçları farkında olmamız gerekmektedir. Doğru buzağı maması seçimi kritik bir rol oynamaktadır ve BalanceMilk başlangıçtan itibaren mutlu ve sağlıklı buzağı yetiştirmenize yardımcı olmaktadır.

Gerçek

Süt proteini içerir

Buzağılar

tarafından kolayca

sindirilir

Daha

uygun maliyetlidir

Suda

kolayca çözünür

BalanceMilk yüksek kalitede peynir altı suyu ile yağsız süt tozundan üretilmiş optimum kaliteye sahip bir buzağı mamasıdır. Yüksek kalitede yağ, antioksidan maddeler, çözünebilir bitkisel protein (hidrolize buğday ve soya konsantresi) kaynağı içermektedir ve ayrıca vitamin, mineral ve enerji bakımından zengindir.

Ürün İçeriği

Daha Yüksek Büyüme Oranı

Yüksek oranda çözünebilirlik ve sindirilebilirlik buzağıların sütten alabileceği en önemli besin maddelerini elde etmesini sağlar.

Daha az efor ederek, Daha Fazla Kolaylık sağlar

BalanceMilk, Günün herhangi bir saatinde besleme için uygundur. Ayrıca otomatik yemleme sistemleri kullanıldığında zamandan ve işçi gücünden tasarruf sağlayabilirsiniz.

buzagi-mamasi-baffeed

Daha Erken Sütten Kesilme

Büyüme oranında artış rumen gelişimini hızlandırır ve bu sayede daha erken sütten kesilmenin mümkün olmasını olanak sağlar.

Potansiyel Hastalık Riski Düşer

Çiğ süt John hastalığı ve diğer hastalıklara neden olmaktadır, ancak BalanceMilk bu problemi ortadan kaldırmanıza yardımcı olmaktadır.

minerals-balance-milk-baffeed

Gerçek

Süt proteini içerir

medicine-balancemilk-baffeed

Buzağılar

tarafından kolayca

sindirilir

damla-balancemilk-baffeed

Daha

uygun maliyetlidir

BalanceMilk Ürünleri

23 % Protein

22 % Protein

21 % Protein

Kullanım:

Günde 2-3 kere olmak üzere, 125-150 gram BalanceMilk ile 875 ml suyu karıştırınız.

Balancemilk

 It is an optimal quality milk replacer produced with superior quality whey powders and skimmed milk powder. It contains high-quality fats. With BalanceMilk, raise happy and healthy calves. ( #GMP+ Certificate )

İlgili Ürünler