Best Animal Feed

KİŞİSEL VERİLERİ AYD. METNİ

BAFFEED.COM olarak, BAFFEED.COM internet sitesi kullanıcılarının (“Kullanıcı”) bilgilerinin korunmasına ve gizliliğine yüksek önem gösteriyoruz. Bu Gizlilik Politikası (“Politika”) BAFFEED.COM’in internet sitesi aracılığıyla topladığı bilgileri nasıl kullandığı, kullanıcıların sorumlulukları ve BAFFEED.COM’ın gizli bilgilerin korunmasına ilişkin kuralları hakkında kullanıcıları bilgilendirmeyi amaçlamaktadır.

1. TOPLADIĞIMIZ BİLGİLER

BAFFEED.COM internet sitesini kullanmanız durumunda, üyelik kaydınızı gerçekleştirmek, talep ettiğiniz ürün/hizmetleri size temin etmek ve ödemeleri gerçekleştirmek gibi sair süreçler için belirli bilgileriniz toplanmaktadır. Kullanıcıların, internet sitesi kullanmak, talep, öneri ve şikayetlerini BAFFEED.COM’a iletmek istediklerinde veya sair nedenlerle BAFFEED.COM internet sitesini kullanmaktan kaynaklanan sebeplerle verileri işlenmektedir. Bu durumda, kullanıcıların ad-soyad, iletişim bilgileri, ödeme bilgileri, talep, öneri şikâyet bilgileri gibi belirli olan bilgileri toplanmaktadır. BAFFEED.COM internet sitesinde, kullanıcıların internet sitesi deneyimlerini en iyi şekilde gerçekleştirmelerini temin etmek için kullanıcılarının belirli hareketlerinin kayıt altına alınmasını ve cihaz bilgileri ile uygulamada gerçekleştirilen işlemleri eşleştirebilmemize imkan sağlayan veri toplama teknolojilerini kullanıyoruz. Veri toplama teknolojilerinin kullanımı ile ilgili bilgi için sitemizde yer alan ilgili dokümanını inceleyebilirsiniz.

2. BİLGİLERİ KULLANMA AMAÇLARIMIZ

BAFFEED.COM, internet sitesi üzerinden topladığı bilgileri başlıca aşağıda belirtilen amaçlarla kullanılmaktadır: • internet sitesi aracılığıyla kullanıcılara hizmet sunmak, • Kullanıcılar ile iletişime geçmek, kullanıcıların talep ve şikayetlerini sonuçlandırmak, • Ödemelere ilişkin finans ve muhasebe süreçlerini yürütmek, • Hizmetlerimizin tanıtımını sağlamak; reklam ve kampanya süreçlerini yürütmek, • Kullanıcı geri bildirimlerine göre ürün ve hizmetlerimizi iyileştirmek/geliştirmek, • Hizmetlerimizi kullanıcıların tercih, kullanım alışkanlıkları ve ilgi alanlarına göre özelleştirmek, • İnternet sitesindeki sistemsel sorunları tanımlanmak ve gidermek; bilgi güvenliği süreçlerini yürütmek, • Tanımlama teknolojileri vasıtasıyla kullanıcı deneyimlerini ölçümlemek, internet sitesi performansını geliştirmek. Bu kısımda belirtilen amaçlar, internet sitesi üzerinden toplanan bilgilerin genel kullanılma amaçlarını ifade etmektedir. BAFFEED.COM’ın müşteri kişisel verilerini işleme amaçları ve kişisel verilerin işlenmesi hakkında diğer konularda bilgi almak için lütfen sitemizde yer alan Kişisel Verilerin Korunması Politikasını inceleyiniz.

3. BİLGİLERİNİZ ÜÇÜNCÜ KİŞİLERE AKTARILMASI

İnternet sitesi üzerinden sağladığınız bilgiler, yukarıda belirtilen amaçların gerçekleştirilebilmesi için üçüncü kişilere aktarılabilir (örneğin internet sitesi için teknik destek hizmetinin alınabilmesi amacıyla bilgilerinizin bu konuda hizmet veren firma ile paylaşılması gerekebilir). Bu kapsamda bilgileriniz, iş ortaklarımız ve ürün/hizmet tedariki kapsamında destek alınan tedarikçiler ile paylaşılabilecektir. Bununla birlikte, yasal yükümlülüklerimizi yerine getirebilmek için bilgilerinizi paylaşmamız talep edildiğinde, bilgileriniz yetkili kişi, kurum ve kuruluşlar ile de paylaşılabilecektir. Kullanıcıların sağladığı bilgiler, kullanıcılara sunulan metinlerde belirtilen amaçlar ve hizmetin sunulabilmesi için gereken durumlar haricinde üçüncü kişilere aktarılmayacaktır.

4. BİLGİLERİNİZ SAKLANMASI VE KORUNMASI

Bilgileriniz, bilgileri toplama amacımızın gerektirdiği süre kadar saklanmaktadır. Mevzuatta bilgilerinizi saklamamız için özel bir süre öngörülüyor ise, bu süreye uygunluk sağlanmaktadır. BAFFEED.COM, bilgilerinizin muhafaza edildiği sistemleri, sunucuları ve veri tabanlarını, veri güvenliği tehditlerine (siber saldırı, hash vb.) karşı korumak için gerekli teknik ve idari tedbirleri almaktadır. Ödeme altyapısı İyzico tarafından sağlanmaktadır. BAFFEED.COM kredi kartının ilk altı hanesi ve son iki hanesini sistemlerinde muhafaza etmektedir. Kullanıcının mevcut İyzico üyeliklerini eşleştirmek ve buradaki kartlarını BAFFEED.COM’da ödeme aracı olarak kullanabilmesini sağlamak amacıyla uygulamaya kayıt olunan cep telefonu numarasıyla İyzico üyelik sorgulaması yapılır ve kullanıcının üyeliği varsa, ilgili kartın eklenmesi için kullanıcıya bilgi ve yönlendirmede bulunulur. Kullanıcı, BAFFEED.COM tarafından internet sitesi aracılığıyla sunulan hizmetlerden yararlanabilmek amacıyla kullandığı sistem erişim araçlarının (kullanıcı ismi, şifre vb.) güvenliği, saklanması, üçüncü kişilerin bilgisinden uzak tutulması ile ilgili tüm sorumluluğun tamamen kendisine ait olduğunu kabul etmektedir.

5. BİLGİLERİNİZ DOĞRULUĞU VE GÜNCELLİĞİ

Kullanıcıların sağladığı bilgilerin doğruluğu ve güncelliği kullanıcıların sorumluluğundadır. Bilgilerinizin gerçeğe uygun olarak tarafımıza iletilmesi ve bilgilerinizde bir değişiklik olması durumunda güncellenmesi gerekmektedir. BAFFEED.COM ile paylaşmış olduğunuz bilgileri, internet sitesi üzerinden veya BAFFEED.COM müşteri hizmetlerini arayarak dileğiniz zaman güncelleyebilirsiniz. BAFFEED.COM’a bir başkası adına bilgi sağladığınızda, bu bilgilerin doğru olduğunu, bilgileri BAFFEED.COM ile paylaşma hakkına sahip olduğunuzu/bu konuda yetkilendirildiğinizi taahhüt etmiş sayılırsınız.

6. ÜÇÜNCÜ KİŞİLERE YAPILAN YÖNLENDİRMELER

BAFFEED.COM internet sitesi, BAFFEED.COM tarafından işletilmeyen üçüncü taraf bağlantılara yönlendirmeler yapabilir. İlgili bağlantılardan herhangi birini ziyaretiniz sırasında, ziyaret ettiğiniz üçüncü tarafın gizlilik politikaları ve kullanım koşullarına tabi olursunuz. BAFFEED.COM söz konusu üçüncü tarafların politika ve uygulamalarından sorumlu değildir.

8. SORUMLULUK

İnternet sitesi kullanımı sırasında oluşabilecek herhangi bir hata, kesinti, gecikme, virüs, hat ve/veya sistem arızası sonucunda ortaya çıkabilecek doğrudan veya dolaylı zarar ve masraflardan BAFFEED.COM sorumlu değildir.

10th Foundation Anniversary

We owe your contributions that we are growing every year and becoming one of the leading companies in the sector.

We celebrated our company’s 10th Anniversary excitement with the valuable contributions of our professional employees and uou, our customers, which enables us to come to these days in 2021

EMAIL SUBSCRIPTION!By signing up for an e-mail subscription, you can be informed about the developments!
baffeed_logoBEST ANIMAL FEED
General CenterHacı Yusuf Mescit Mh.Öz Kafa Sk.No:6
Karatay/Konya/Türkiye
info@baffeed.com+90 332 3427035
FactoryYumurtalık Serbest Bölge
Ceyhan/Adana/Türkiye
+90 322 6342060
© 2023 Baffeed — All rights reserved!fibacode.com — Digital Reklam ve Yazılım